Fun-Sports

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Minigolfová hůl pro začínající závodní hráče Fun-Sports
Minigolfová hůl Fun-Sports pro pravidelné rekreační a začínající závodní hráče. Je vybavena gumou na patce pro kvalitnější provedení úderů včetně liftovaných. Dodává se ve dvou provedeních – hůl „levá“ pro hráče hrající z pravé stran
1 299 Kč

Startovní sada 10 různých minigolfových míčů Fun-Sports
Startovní sada 10 různých míčů Fun-Sports. Informace o výběru míčů na minigolf najdete na stránce Použití míčů.
2 990 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 1
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 1. Tento míč je vhodný např. na sopku, klíny a většinu filcových drah. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 2
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 2. Tento míč s univerzálním středním odskokem je vhodný především na most nebo středový kruh. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 2 hrubý
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 2 hrubý. Hrubé (nelakované) míče jsou na dráhy, kde potřebujeme ostrý pravidelný odraz od mantinelu. V tomto případě např. na drahách vlny, položené kužele a úhel. Další informace o výběru míčů
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 3
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 3. Extrémně tvrdý míč typu "kameňák" je nepostradatelný na labyrintu, koši a betonové dráze č. 18 (holubník). Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 4
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 4. Tento tvrdý rychlý míč je vhodný např. na dráhu trubka. Dá se použít také na většině betonových drah. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 5
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 5. Lakovaný měkký tlumič s širokým použitím na lopingu, proudech, šneku, příčkách, přímé dráze, okénku atd. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 6
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 6. Tvrdší míč se středním odkskokem použitelný velmi dobře např. na pyramidách, proudech nebo ledvině. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 7
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 7. Míč vhodný především na dráhy ledvina nebo šnek, především v případech, kde nelze použít tlumič typu FS5. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 8
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 8 Tento lakovaný rychlejší minigolfový míč je vhodný např. na některé dráhy proudy nebo ledvina. Další informace o výběru míčů najdete na stránce Použití míčů.
319 Kč

Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 8 hrubý
Turnajový minigolfový míč Fun-Sports 8 hrubý. Tento rychlý míč bez laku s hrubým povrchem určený na ostré odrazy od mantinelu. Je nezastupitelný na blesku nebo dráze "V". I špičkoví závodní hráči s ním hrají betonovou dráhu č. 5 - Monz
319 Kč

© Minigolf-vybaveni.cz 2021. All rights reserved.